fbpx

Czy strategiczny konsulting marketingowy w 2024 roku jest słusznie postrzegany
jako szansa na wsparcie dla małych i średnich firm w czasach kryzysu?

 

Wszystko wskazuje, że rok 2024 będzie wyzwaniem dla wielu przedsiębiorców. Co zdecyduje o tym kto przetrwa na rynku, a kto będzie zmuszony zamknąć biznes? Warto jak najszybciej przygotować się na sztormy i zmiany, które są nieuchronne dla tych którzy dalej chcą się rozwijać. Na czele listy spodziewanych zagrożeń na 2024 r. znalazły się niestabilność gospodarcza i nadal inflacja. 

 

Jaki masz plan jak przyjdzie kryzys?

Prowadzisz firmę. Rozwijasz usługi, być może zatrudniasz także pracowników, chcesz sprzedawać więcej, ale brakuje Ci działań marketingowych, które wzmocnią Twoją markę. Jak wynika z badań aż 44% respondentów zamierza inwestować w tym roku w kompetencje związane z budowaniem marek. Jednak często w takich firmach, albo brak zespołów marketingowych ze strategicznymi kompetencjami, albo w ogóle nie ma takich działów. Wtedy do walki przystępuje zazwyczaj właściciel, który widzi szansę dla firmy w dłuższym okresie w strategii marketingowej i budowaniu brandu. Jednak skąd ma czerpać wiedzę w tym temacie? To przychodzi mu z rozwiązaniem doradca marketingowy, aby w formie konsultacji przeprowadzić go i jego zespół przez niezbędne działania.

 

Strategiczne doradztwo marketingowe jako odpowiedź na kryzys

Wielu właścicieli firm obawia się inwestycji w marketing, a jednak to niezbędny element każdej strategii biznesowej. Brak budżetów na ten cel prędzej czy później odbija się na działalności zwłaszcza w dłuższym okresie. W sytuacji cięcia budżetów doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z doradztwa marketingowego.

Strategiczny consulting marketingowy wychodzi na przeciw potrzebom biznesów. W agencji Bevent – Consulting & Marketing można skorzystać na początku z krótkiej, bezpłatnej konsultacji, która pomoże w zdefiniowaniu potrzeb klienta. Następnie warto umówić się w ramach współpracy na cykl konsultacji marketingowych, na których krok po kroku doradca poprowadzi właściciela biznesu lub jego zespół przez najbardziej skuteczne i efektywne działania.  Dzięki wysokiej elastyczności i indywidualnemu podejściu konsultanta firma inwestując często jedynie w konsulting korzysta podwójnie – działania marketingowe prowadzi przy wsparciu i jednocześnie ogranicza zbędne wydatki na marketing dzięki skutecznym poradom.

 

Umów się na bezpłatną konsultację marketingową

Jak skorzystać ze strategicznego konsultingu marketingowego?

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem, konsultantem i strategiem marketingowym z ponad 14-letnim doświadczeniem w różnych branżach.

Współpracę można rozpocząć przez kontakt telefoniczny lub mailowy – dostępny w stopce na https://bevent.pl/konsultacje-i-doradztwo-marketingowe/

 

Każda konsultacja kończy się konkretnymi rozwiązaniami do wdrożenia dla klienta. Możesz też liczyć na pomoc w kolejnych krokach.

Od Ciebie zależy czy chcesz zostać na rynku i dalej się rozwijać dzięki wsparciu doradztwa marketingowego, czy rezygnujesz z rozwoju swojej firmy. Bo każdy kryzys to też szansa! 

www.bevent.pl/kontakt

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź naszego bloga: https://bevent.pl/blog/