fbpx

FAQ

najczęściej pojawiające się pytania

Co oferujemy i w czym możemy
Ci pomóc?

 

Indywidualne konsultacje online

 • Kiedy potrzebujesz szybkiej porady, jak nadać swoim działaniom odpowiedni kierunek
 • Gdy prowadzisz swoją firmę i potrzebujesz wsparcia, jak ją dalej rozwijać
 • Być może nie masz pomysłu jak prowadzić swoje social media
 • Nie chcesz ponosić od razu ogromnych nakładów na marketing
 • Albo chcesz zbudować swoją silną i rozpoznawalną markę?

Audyty marketingowe

 • Brakuje Ci pomysłów, jak zwiększyć efektywność w kanałach marketingowych?
 • Zastanawiasz się, czy dobrze prowadzisz swoje profile w social media?
 • Potrzebujesz analizy ścieżki zakupowej, doświadczeń klienta (Customer Journey) w Twoim ecommerce?

Kampanie reklamowe w internecie

 • Chcesz więcej sprzedawać?
 • Zamierzasz zaistnieć online ze swoimi produktami, usługami lub marką ?
 • Pragniesz pozyskać nowych klientów, lead-ów dla Twojego e-commerce?
 • Chcesz zwiększyć konwersje, a może zasięgi i zaangażowanie?
 • Potrzebujesz skutecznego planu kampanii internetowej/digitalowej/e-marketingowej?

Strategia marketingowa

 • Czy masz spisany plan działań dla Twojej marki?
 • A może chcesz sobie wszystko poukładać tak jak należy, bo działasz już jakiś czas na rynku?

Stworzymy Ci strategię marketingową (jasno opisany dokument, założenia,
plan), pod którą dostosujesz wszelkie działania (logo, strona internetowa, reklama itd.).
Zbudujemy markę lub odświeżymy już istniejącą przez przygotowanie skutecznej i spójnej strategii i planu komunikacji dla marki.

Najczęściej pojawiające się ogólne pytania

Jak wygląda współpraca?

Na początku umawiamy się na 10-minutową bezpłatną konsultację online lub telefonicznie. Ustalamy Twoje potrzeby/wyzwanie, z jakim masz się zmierzyć. Proponujemy skuteczne rozwiązania.

Chcę założyć biznes czy pomożecie mi w działaniach marketingowych?

Tak, jak najbardziej. Przygotujemy strategię dla marki a także komunikacji, pomożemy zaistnieć w internecie, dotrzeć do klientów. Umów się z nami na bezpłatną konsultację, omówimy możliwe rozwiązania.

Czy zajmujecie się marketingiem internetowym?

Tak, działamy w e-marketingu / marketingu cyfrowym / internetowym / digitalowym .

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące usług

Jak odbywa się konsultacja marketingowa?

Konsultacja odbywa się zazwyczaj w formie video konferencji przez platformę ZOOM lub Skype, a na Twoje życzenie może się odbyć telefonicznie. Trwa zazwyczaj 60 minut i odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Istnieje też możliwość dostosowania dogodnego terminu dla Ciebie (w innych godzinach lub w weekend). Przedstawiasz nam swoją potrzebę, problem do rozwiązania a my go wspólnie z Tobą analizujemy i zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem wskazujemy rozwiązania, o których najprawdopodobniej sam byś nawet nie pomyślał

Kto prowadzi konsultację?

Konsultacje prowadzi Justyna Jajko niezależna ekspertka, strateg, doradca, specjalizuje się w brand strategy i działaniach digitalowych.
W biznesie od ponad 13 lat, właścicielka i kreatorka marek. Przeprowadziła blisko 150 projektów pracując dla firm z branży technologicznej, FMCG, HoReCa, eventowej, kulturalnej, instytucji publicznych, szkół i uczelni wyższych, NGO w kraju, a także we Włoszech, Francji, Niemczech i Kuwejcie. Od zawsze związana z brandingiem, PR i komunikacją marketingową. Obecnie pomaga firmom rozwijać się przez tworzenie strategii marketingowych oraz konsultacje marketingowe. Jak mówią jej klienci, wyróżnia ją indywidualne podejście, empatia oraz świadomość nowych technologii i trendów.

Jak może pomóc mi konsultacja?

Dzięki konsultacji z niezależnym ekspertem, który stanie „obok” i spojrzy na Twój biznes z jeszcze innej strony możesz np.ulepszyć ofertę bądź chcesz wprowadzić nowe produkty/usługi, ekspert pomoże Ci wskazać nowe kierunki rozwoju, poprawić komunikację z klientami, rozwiązać nurtujące pytania oraz doradzi Ci jak zrobić kolejny krok do rozwoju Twojego biznesu

Ile kosztuje konsultacja?

Na początku umawiamy się na bezpłatną konsultację, na której analizujemy Twoje potrzeby. Następnie Ty wybierasz z jakiej konsultacji będziesz chciał skorzystać, mamy też do zaproponowania specjalne pakiety. Chcesz wiedzieć więcej – napisz do nas lub zadzwoń.

Jakie korzyści płyną z konsultacji Bevent- Consulting & Marketing?

Konsultacja zawsze jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu konsultanta możesz rozwinąć Twój biznes niekoniecznie zatrudniając kogoś na stałe do marketingu. Zewnętrzny obiektywny doradca będzie dla Ciebie wsparciem wtedy kiedy dokładnie tego potrzebujesz.

Po co mi strategia marketingowa, jakie mi da korzyści?

Największą korzyścią wdrożenia strategii marketingowej jest wzrost wartości kreowanej marki, a co za tym idzie produktów, usług, firmy, ludzi z nią związanych. Pomoże w pozbyciu się chaosu wokół marki, pozwala efektywnie osiągać cele, nadaje właściwy kierunek działaniom marketingowym, ułatwia utrzymanie spójności marki.

Ile kosztuje strategia?

Zawsze dokonujemy wyceny strategii indywidualnie gdyż mamy do czynienia z tak wieloma różnymi biznesami, że trudno byłoby ustalić sztywny cennik. Umawiamy się na rozmowę, w trakcie której otrzymujemy jasny obraz prac jakie mamy wykonać. Skontakuj się z nami, przedstawimy Ci ofertę cenową dla Twojego biznesu.

Ile trwa przygotowanie strategii?

Zazwyczaj przygotowanie strategii trwa od kilku dni do kilku tygodni. W tym czasie badamy rynek, analizujemy, wnioskujemy, tworzymy rozwiązania.

Kiedy firma powinna posiadać strategię marketingową?

Najlepiej jeśli już na początku działalności firma będzie miała swoją strategię marketingową i to do niej wtedy dostosowuje wszystkie działania marketingowe (nie odwrotnie!). Na podstawie przygotowanej strategii tworzy się identyfikację wizualną, stronę internetową, reklamy itd.Nic nie stoi na przeszkodzie, aby także stworzyć strategię dla firmy, która już działa jakiś czas na rynku. Pomoże to w uspójnieniu marki, komunikacji i pozbyciu się chaosu. Również w sytuacji kiedy firma posiada strategię, ale potrzebuje zainwestować w nową lub skorygować istniejącą można dokonać jej audytu. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Czy przy wdrożeniu stategii mogę liczyć na pomoc?

Tak, chętnie pomożemy wdrożyć zaplanowane działania i będziemy dla Ciebie wsparciem na każdym etapie wdrozenia.

Czy zaplanujecie mi kampanię reklamową w social mediach?

Tak, budujemy kampanię kompleksowo od wyznaczenia celów, grupy docelowej przez określenie kanałów i narzędzi marketingowych, KPI po planowanie budżetu i harmonogramu. Pomagamy także Ci ją wdrożyć i zrealizować jej cele.

Czy przygotujecie mi reklamę Google ADS i jaki będzie jej koszt?

Tak, planujemy kampanię Google ADS. Koszt reklamy zależy od kilku czynników i jej złożoności. Napisz do nas, wspólnie ustalimy budżet, aby skutecznie zrealizowac kampanię.

Jakie są najskuteczniejsze formy reklamy online?

Dobór skutecznych form reklamy zależy od biznesu w jakim działasz i celów kampanii. Skontaktuj się z nami – zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Często klienci mający cele długoterminowe korzystają z takich narzedzi jak pozycjonowanie SEO, a realizując cele krótkookresowe wybierają działania efektywnościowe performance marketing, Facebook ADS, Google ADS. Coraz częściej klienci decydują się na e-mail marketing, RTB, audio-marketing, influencer marketing czy działania na Tik Toku.

Jak długo trwa przygotowanie kampanii?

Jeżeli masz stworzoną strategię marektingową to przygotowanie kampanii trwa od kilku dni do kilku tygodni. Dużo zależy od tego co już masz przygotowane pod kampanię, a co jeszcze trzeba do niej przygotować np.stronę internetową, social media, a także jakie są jej cele, wszystko po to, aby nie przepalać budżetów.

Chcę wprowadzić nowy produkt/usługę na rynek, czy pomożecie przygotować mi strategię i kampanię promocyjną?

Tak, kompleksowo przygotujemy marketing dla nowo wprowadzonego produktu, usługi czy strony internetowej bądź aplikacji. Skupimy się na odbiorcy, dobierzemy narzędzia i kanały komunikacji, akcje promocyjne itp.. pomożemy wdrożyć plan w życie.

Co zawiera audyt marketingowy?

W zależności od rodzaju audytu jaki będziemy dla Ciebie realizować dostaniesz od nas raport z rekomendowanymi rozwiązaniami dostosowanymi do Twoich potrzeb i mozliwości.

Jakie przykłady audytu marketingowego możecie dla mnie wykonać?

Realizujemy audyty : stron www, sklepów internetowych, kampanii, strategii, social media (Facebook, Instagram), pracy, funkcji i/lub projektów Twojego działu marketingu. Chcesz wiedzieć więcej napisz do nas.

Czy można zrobić audyt marketingowy w małej firmie?

Oczywiście, często realizujemy audyty małych i średnich firm (nawet jednoosobowych działalności), które pomagają firmie się rozwijać i zdobywać nowych klientów.

Ile kosztuje audyt fan page w social mediach?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, na której omawiamy potrzeby, analizujemy i przedstawiamy spersonalizowaną ofertę na audyt social media.

Co otrzymuję w ramach audytu strony na Facebooku?

W ramach audytu dostajesz spersonalizowany raport z analizą i rekomendowanymi rozwiązaniami.

Co nas wyróżnia?
Dlaczego my?

Indywidualne podejście

Empatia

Zaangażowanie

Świadomość nowych technologii

Bezpośredni kontakt

Wiedza i doświadczenie z różnych branż

Strategiczne, przyszłościowe podejście

Podążanie za trendami