fbpx

Dzięki kampaniom marketingowym wyskalujesz działania

Pora przejść od słów do czynów. Wszystkie działania, które oferujemy w ramach współpracy, poczynając od konsultacji, poprzez audyt i tworzenie strategii, mają na celu skuteczną sprzedaż Twoich produktów, bądź usług. Aby to było możliwe, potrzebujesz skutecznych kampanii marketingowych. To dzięki nim zdobędziesz nowych klientów, zwiększysz sprzedaż i umocnisz swoją pozycję na rynku.

Kiedy potrzebujesz kampanii marketingowej?

Za każdym razem, kiedy chcesz więcej sprzedawać, lub zamierzasz zaistnieć online ze swoimi produktami, usługami lub marką, potrzebujesz sprawnej kampanii marketingowej.

Brakuje Ci nowych klientów, czy też leadów dla Twojego e-commerce? Dobrze zaprojektowana kampania marketingowa odpowie na te potrzeby. 

A może Twoimi produktami i usługami interesuje się sporo osób, jednak zainteresowanie nie przekłada się na sprzedaż? Poradzimy sobie i z tym zadaniem.

Niekiedy zasięgi Twoich działań są zbyt małe, a zaangażowanie potencjalnych klientów niezauważalne. To da się zmienić!

Jeżeli potrzebujesz skutecznego planu, koncepcji kampanii internetowej, digitalowej, lub e-marketingowej, to kierując swoje kroki do Bevent, dobrze trafiłeś. 

Przy tworzeniu kampanii marketingowych dla naszych klientów, analizujemy rynek i konkurencję, ustalamy cele biznesowe oraz marketingowe, oraz weryfikujemy odbiorcę komunikatów. W naszej pracy nie zabraknie dostosowania poszczególnych etapów do ścieżki sprzedaży i lejka zakupowego.

Dobieramy narzędzia i wyznaczamy kanały komunikacji, oraz pomagamy określić kluczowe wskaźniki efektywności (KPI). 

Wreszcie tworzymy harmonogram działań, a na koniec optymalizujemy, analizujemy wyniki i doradzamy odnośnie kolejnych kroków. 

Już teraz, skorzystaj z krótkiej i darmowej konsultacji i opowiedz o swoich potrzebach

FAQ

5 najczęściej pojawiających się pytań

Czy zaplanujecie mi kampanię reklamową w social mediach?

Tak, budujemy kampanię kompleksowo od wyznaczenia celów, grupy docelowej przez określenie kanałów i narzędzi marketingowych, KPI po planowanie budżetu i harmonogramu. Pomagamy także Ci ją wdrożyć i zrealizować jej cele.

Czy przygotujecie mi reklamę Google ADS i jaki będzie jej koszt?

Tak, planujemy kampanię Google ADS. Koszt reklamy zależy od kilku czynników i jej złożoności. Napisz do nas, wspólnie ustalimy budżet, aby skutecznie zrealizowac kampanię.

Jakie są najskuteczniejsze formy reklamy online?

Dobór skutecznych form reklamy zależy od biznesu w jakim działasz i celów kampanii. Skontaktuj się z nami – zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Często klienci mający cele długoterminowe korzystają z takich narzedzi jak pozycjonowanie SEO, a realizując cele krótkookresowe wybierają działania efektywnościowe performance marketing, Facebook ADS, Google ADS. Coraz częściej klienci decydują się na e-mail marketing, RTB, audio-marketing, influencer marketing czy działania na Tik Toku.

Jak długo trwa przygotowanie kampanii?

Jeżeli masz stworzoną strategię marektingową to przygotowanie kampanii trwa od kilku dni do kilku tygodni. Dużo zależy od tego co już masz przygotowane pod kampanię, a co jeszcze trzeba do niej przygotować np.stronę internetową, social media, a także jakie są jej cele, wszystko po to, aby nie przepalać budżetów.

Chcę wprowadzić nowy produkt/usługę na rynek, czy pomożecie przygotować mi strategię i kampanię promocyjną?

Tak, kompleksowo przygotujemy marketing dla nowo wprowadzonego produktu, usługi czy strony internetowej bądź aplikacji. Skupimy się na odbiorcy, dobierzemy narzędzia i kanały komunikacji, akcje promocyjne itp.. pomożemy wdrożyć plan w życie.