fbpx

Umów się na konsultacje,

chcemy poznać Twój biznes.

Indywidualne podejście

W Bevent wierzymy, że każdy biznes wymaga indywidualnego podejścia. Nie ma jednej, skutecznej recepty na sukces, marketingowego lekarstwa, które można z takim samym powodzeniem aplikować każdemu klientowi. Konsultacje marketingowe mają moc, bez względu na to, w jakiej formie je zorganizujemy.  Czy zobaczymy się online, czy też usłyszymy telefonicznie, albo spotkamy osobiście, konsultacja sprawi, że ruszysz do przodu ze swoim projektem.

Jak działamy i co oferujemy w ramach konsultacji marketingowych?

• Czasami potrzebujesz szybkiej porady kogoś, kto pozwoli nadać odpowiedni kierunek Twoim działaniom. Chętnie posłuchamy Twoich pomysłów i pomożemy skierować je na właściwy tor.

• A może prowadzisz samodzielnie firmę i potrzebujesz wsparcia w zakresie marketingu? Ważne, że znasz się na swoim biznesie. My znamy się na marketingu. Dzięki konsultacji dowiesz się,  jak możesz dalej rozwijać swoje pomysły, aby trafić do klientów.

• Przeraża Cię zmienność social mediów? A może nie masz na nie pomysłu? Chętnie zbadamy sprawę i podpowiemy, jak skutecznie docierać do klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

• Uważasz, że koszty prowadzenia marketingu są ponad Twoje możliwości? Porozmawiajmy o tym. Szybko przekonasz się, że na każdym pułapie kosztowym można przeprowadzić skuteczne działania.

• Masz pomysł, ale nie masz marki? To nie problem. Pomagamy firmom zbudować markę od podstaw.

 

Porozmawiajmy o tym w ramach bezpłatnej konsultacji! 

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego otrzymasz:

    • specjalistyczną wiedzę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu;
    • zewnętrznego, obiektywnego doradcę, który wniesie dodatkowy punkt widzenia;
    • elastyczną formę i czas przeprowadzenia konsultacji marketingowej.

Umawiamy się na 10-minutową bezpłatną konsultację online lub telefonicznie.

Ustalamy Twoje potrzeby/wyzwanie, z jakim masz się zmierzyć.

Proponujemy skuteczne rozwiązania.

Chcesz korzystać z regularnych konsultacji?

Masz pytania? Napisz, zadzwoń lub sprawdź FAQ.

FAQ

5 najczęściej pojawiających się pytań

Jak odbywa się konsultacja marketingowa?

Konsultacja odbywa się zazwyczaj w formie video konferencji przez platformę ZOOM lub Skype, a na Twoje życzenie może się odbyć telefonicznie. Trwa zazwyczaj 60 minut i odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Istnieje też możliwość dostosowania dogodnego terminu dla Ciebie (w innych godzinach lub w weekend). Przedstawiasz nam swoją potrzebę, problem do rozwiązania a my go wspólnie z Tobą analizujemy i zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem wskazujemy rozwiązania, o których najprawdopodobniej sam byś nawet nie pomyślał 😉

Kto prowadzi konsultację?

Konsultacje prowadzi Justyna Jajko niezależna ekspertka, strateg, doradca, specjalizuje się w brand strategy i działaniach digitalowych.
W biznesie od ponad 13 lat, właścicielka i kreatorka marek. Przeprowadziła blisko 150 projektów pracując dla firm z branży technologicznej, FMCG, HoReCa, eventowej, kulturalnej, instytucji publicznych, szkół i uczelni wyższych, NGO w kraju, a także we Włoszech, Francji, Niemczech i Kuwejcie. Od zawsze związana z brandingiem, PR i komunikacją marketingową. Obecnie pomaga firmom rozwijać się przez tworzenie strategii marketingowych oraz konsultacje marketingowe. Jak mówią jej klienci, wyróżnia ją indywidualne podejście, empatia oraz świadomość nowych technologii i trendów.

Jak może pomóc mi konsultacja?

Dzięki konsultacji z niezależnym ekspertem, który stanie „obok” i spojrzy na Twój biznes z jeszcze innej strony możesz np.ulepszyć ofertę bądź chcesz wprowadzić nowe produkty/usługi, ekspert pomoże Ci wskazać nowe kierunki rozwoju, poprawić komunikację z klientami, rozwiązać nurtujące pytania oraz doradzi Ci jak zrobić kolejny krok do rozwoju Twojego biznesu.

Ile kosztuje konsultacja?

Na początku umawiamy się na bezpłatną konsultację, na której analizujemy Twoje potrzeby. Następnie Ty wybierasz z jakiej konsultacji będziesz chciał skorzystać, mamy też do zaproponowania specjalne pakiety. Chcesz wiedzieć więcej – napisz do nas lub zadzwoń.

Jakie korzyści płyną z konsultacji Bevent- Consulting & Marketing?

Konsultacja zawsze jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu konsultanta możesz rozwinąć Twój biznes niekoniecznie zatrudniając kogoś na stałe do marketingu. Zewnętrzny obiektywny doradca będzie dla Ciebie wsparciem wtedy kiedy dokładnie tego potrzebujesz.